با لذت گازش بزن

blank
5/5
blank

تنها در حدود 14000 مک‌دونالد در ایالات‌متحده وجود دارد که محبوبیت فست فود را منعکس می‌کند. غذایی که به‌سرعت آماده و مصرف می‌شود را فست فود می‌گویند. چنین غذاهایی مناسب برای کسانی است که به غذایی نیاز دارند که سریع آماده می‌شود. کسانی هستند که اثرات مصرف فست فود را برجسته می‌سازند. علیرغم تمام بحث‌های موجود درباره‌ی مزایا فست فود، اکثراً افراد هنوز نگران مصرف فست فود هستند.

مهم‌ترین مزیت فست فود صرفه‌جویی در زمان است. در زندگی پرسرعت امروزی، هیچ‌چیز بهتر از مصرف غذای آماده نیست. در کنار زمانی که باید در آشپزخانه برای آشپزی صرف کرد، مسئله‌ی خرید مواد غذایی نیز وجود دارد. صرف زمان و تلاش برای شست‌وشو و ضدعفونی کردن سبزیجات نیز مسئله‌ی دیگری است. همه‌ی این‌ها باعث می‌شود مصرف فست فود نسبت به آشپزی قابل ترجیح‌تر باشد.

مقرون‌به‌صرفه بودن یکی از برتری‌های فست فود نسبت به غذای خانگی است. اگر کسی تنها زندگی می‌کند، خرید غذا از سوپرمارکت ارزان‌تر از پختن غذا در خانه خواهد بود. همچنین، برخی فست فودها‌ی خاص مانند انواع ساندویچ‌ها و سیب‌زمینی سرخ‌شده بسیار ارزان‌قیمت است.

سه فاکتور اصلی برای فست فود وجود دارد. شما می‌توانید پول کمتری بدهید، زیرا غذای سریع ارزان‌تر از گزینه‌های دیگر است . شما می‌توانید در زمان صرفه‌جویی کنید زیرا زمان انتظار برای آماده شدن و سرو غذا بسیار کم است .در حال حاضر بسیاری از گزینه‌های سالم غذای سریع وجود دارد بنابراین اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در عین اینکه به غذاهای فست فودی علاقه دارید اما غذاهای سالم را ترجیح می‌دهد چیترچیکن با تدارک منوی غذایی متنوع  این مسئله را برای مشتریان خود سهل نموده است. کی گفته پیتزای سالم نداریم؟ همه شاید فکر کنند فقط سالاد که میتونه یه وعده‌ی سالم باشه. پیتزا وجی توی منوی رستوران چیتر چیکن برای شما یه وعده‌ی سالمه اگه رژیم‌ دارین، ورزش می‌کنید و غیره ….

 این احتمالاً مهم‌ترین انگیزه مردم برای خوردن غذاهای سریع است . غذاهای سریع معمولاً ارزان‌تر از غذاهای خانگی و رستوران‌ها هستند . ازاین‌رو ، رایج‌ترین انتخاب افراد در جوامع است. گفته می‌شود که غذای سریع تقریباً توسط همه مصرف می‌شود . برخی از محبوب‌ترین ورزشکاران در جهان غذاهای سریع را می‌خورند . بااین‌وجود این غذاها قطعاً به قشر خاصی محدود نمی‌شود .

دومین دلیل واضح‌تر این است که غذای فوری ، خوب و سریع است.  زمان انتظار بسیار کم است . غذا معمولاً ظرف چند دقیقه آماده می‌شود . اکثر رستوران‌های حتی دارای غذاهای سریع  (فست فودی) هستند که به مشتریان اجازه می‌دهد تا حتی سریع‌تر سفارش دهند.  هنگامی‌که در مقایسه با رستوران‌های سنتی، شما می‌توانید باصرفه جویی زمان در یک ساعت سفارش وعده غذایی خود را به پایان رسانید .

اگرچه غذاهای فست فود کالری زیاد دارند ، اما به‌آرامی با افزایش میزان آگاهی سلامت ، که تقاضا برای گزینه‌های غذایی سالم را افزایش می‌دهد ، تغییر نموده است . تقریباً در مورد هر رستوران غذای سریع امروزه ، برخی از انواع جایگزین‌های سالم را ارائه می‌دهد.  یکی از چیزهایی که باید در نظر داشته باشید این است که گزینه‌های سالم‌تر به‌طورکلی طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند .

رستوران چیتر چیکن منوی غذایی متنوع را برای سلایق متفاوت و منحصربه‌فرد مشتریان عزیز تدارک دیده که مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن رستوران چیترچیکن در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/chiterchicken/ از اخبار، فروش‌های ویژه و تنوع غذایی این رستوران اطلاع یافته و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره رستوران و هر یک از غذاهای این رستوران و انتقال نظرات و پیشنهادات خود را از طریق دایرکت برای رستوران ارسال نمایید و جهت سفارش آنلاین از هر یک از شعب این رستوران به وب سایت مجموعه به ادرس: http://www.chiterchicken.ir/ مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin