تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Fast Food

چنچنه برنده رقابت روز شنبه  چالش اینستاگرامی AllWTC

About Dorris

یکی از تفریح های ما غذا خوردن بیرون از منزل است بسیاری از افراد هستند که شاید چند شبی را در ماه تصمیم می گیرند با خانواده به رستوران بروند و غذای خود را در بیرون از خانه میل کنند خیلی از خانواده ها با توجه به درآمدشان به سراغ رستوران های گران و ارزان قیمت می روند و ساعتی را در کنار عزیزانشان می گذرانند. غافل از اینکه باید برای انتخاب یک رستوران، به نکته های بسیاری به غیر از داشتن غذاهای خوشمزه توجه کرد . وقتی مردم قدم به رستورانی می گذارند، توقع دارند که از غذای خود لذت برده و در عین حال سلامتی شان به خطر نیفتد . عوامل فست فود چنچنه در این زمینه نهایت دقت خود را به کار می برد تا غذاهای باکیفیت در اختیار مردم بگذارند .

فست فودهای چنچنه بالاترین استانداردها را در مورد غذایی که ارائه می دهند در نظر می گیرند . در ضمن از این استانداردها همیشه استفاده می کنند و هر زمان که قدم به این فست فود بگذارید، با غذای باکیفیتی روبه رو می شوید .
موارد بسیاری به ما کمک می کنند تا یک غذای سالم و بهداشتی را تشخیص دهیم . این موارد عبارتند از ظاهر غذا (اندازه، شکل، رنگ)، بافت، طعم و بوی آنها . هرگاه غذایی مانده باشد، طراوت خود را از دست داده و طعم خوبی نخواهد داشت .
همچنین فست فود که همیشه غذای با کیفیتی به مشتریان خود ارائه می دهند، معروف و شناخته شده هستند . وارد هر شهر و محله ای که شدید، می توانید از افراد آن منطقه سراغ رستوران های با کیفیت و خوب را بگیرید .

وقتی قدم به یک فست فود می گذارید، می توانید حدس بزنید که این فست فود به تمیزی چقدر اهمیت می دهد . در رستوران های غیربهداشتی، حتی غذاهای خوشمزه ارزشی نخواهند داشت، زیرا افراد را گرفتار بیماری و مسمومیت غذایی خواهند کرد .فست فود هایی  که می خواهند تأثیر خوبی روی مشتریان خود بگذارند، فضای فست فود را دلچسب و خوشایند می کنند .این فست فودها معمولاً از دکوراسیون زیبایی بهره مند هستند. در حقیقت آنها با این روش، افراد بسیاری را به رفتن به آنجا تشویق می کنند .معمولاً فهرست غذاهای فست فودهای برتر حاوی غذاهای سالم و در عین حال متنوع و خوشمزه است . آن ها در کنار غذاهای فست فودی و روزمره ای که بسیاری از مردم طرفدار آن هستند، غذاهای سالم و رژیمی نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند .

35 سال پیش تصمیم افتتاح یک فست فودی به نام چنچنه در شهر تبریز و کنار انبوه رستوران ها و فست فودهای دیگر؛ اما با هدف ایجاد تغییر در نوع ارائه خدمات و البته با تنوع غذاهای متفاوت متناسب ذائقه ی همه ی مردم گرفته شد. فست فود چنچنه با در نظر گرفتن تمامی پارامترهای یک فست فود برتر از نظر : کیفیت مواد غذایی، بهداشت محیط ، فضای مناسب برای حضور مشتریان و مهمتر اینکه منویی با تنوع غذایی بالا ؛ آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فست فود چنچنه در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/chencheneh/ ، از اخبار و منوی چنچنه اطلاع یابید! ما در فست فود چنچنه با شما و برای شما و به حرمت 35 سال همراهی هر انتقادی رو به گوش جان خریداریم . آرمان های ما میزبانی بی عیب و نقص شما عزیزان است. همین الان دست به

کار شوید و آیینه ی ما باشید .

از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و رایگان در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایند.

اشراف بر نُقصان ؛ کاملترمان می کند!