تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Celebon

About Celebon

شیک یعنی زمانی که یک انسان با خودش هارمونی دارد ( جیامباتیستاوالی)

اگر خارجی پسندید و معمولاً به تولیدات داخلی بادید منفی نگاه می‌کنید، پس این مطلب را از دست ندهید. چون در ایران برندهایی تولید پوشاک می‌کنند که این برندها قابلیتش رادارند حتی نظر مثبت شما خارجی پسندها را هم جلب کنند!

سِله‌بُن هم یکی دیگر برندهای پرافتخار ایرانی است که در سال ۱۳۸۹ تأسیس شد و هم‌اکنون ۲۰ شعبه فعال در سراسر کشور دارد. اما اگر از معنی و مفهوم نام این برند می‌پرسید، همین‌قدر می‌دانیم که روستایی به همین نام در فیروزکوه وجود دارد. سِله‌بُنی‌ها هم تصاویری از این روستای قدیمی را در اینستاگرام‌شان به اشتراک گذاشته‌اند.

تولیدات سِله‌بُن شامل پوشاک بزرگسال برای خانم‌ها و آقایان و عموماً مدل‌های جوان‌پسند است. در سِله‌بُن برای پوشاک بیرونی و همچنین پوشاک راحتی منزل گزینه‌های متنوعی برای انتخاب خواهید داشت. هم ازلحاظ طرح و نقش و هم رنگ‌بندی. درواقع رنگ‌بندی متنوع را می‌توان یکی از بارزترین نقاط قوت تولیدات این برند دانست. خصوصاً اگر به تیپ‌های اسپرت، مثلاً پوشیدن هودی یا سارافون، علاقه‌مندید، حتماً از فروشگاه‌های سِله‌بُن دیدن کنید. این برند علاوه بر ساده پسندها جوانان دوستدار پوشاک طرح دار و دارای نوشته را هم فراموش نکرده است.

سِله‌بُن را هم می‌توان در ردیف پوشاک ایرانی تقریباً قیمت مناسب دانست. احتمالاً از سِله‌بُن دست‌خالی برنمی‌گردید.

در حال حاضر شعب سِله‌بُن در تهران، مازندران، مشهد، همدان، سمنان، گلستان، شیراز، کرمان و اصفهان مستقرند. برای اطلاع از آدرس شعب کافی است به صفحه اینستاگرام سِله‌بُن به آدرس : https://www.instagram.com/celebon89/ رجوع کنید. در ضمن لازم به یادآوری است که برای خرید غیرحضوری هم باید از طریق دایرکت اینستاگرام صفحه مخصوص خرید غیرحضوری سِله‌بُن به آدرس : https://www.instagram.com/cele_mode/  اقدام کنید. وب‌سایت سِله‌بُن، از وقتی ما شناختیم، در حال به‌روزرسانی است! ولی خیالتان راحت که ادمین‌های اینستاگرام‌شان دایرکت‌ها را با صبوری پاسخ می‌دهند و مشکلی از بابت ثبت سفارش آنلاین نخواهید داشت.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن سِله‌بُن در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/celebon89/ ، از اخبار فروش‌های ویژه مناسبتی و جشنواره‌ها اطلاع یافته و به‌آسانی خرید نمایید و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایند.

 

  • هزینه ارسال به سراسر کشور رایگان است در صورت درخواست در تهران با پیک ارسال می‌شود .
  • اگر به هر دلیلی از خرید خودتان پشیمان شدید می‌توانید مرجوع کنید و مبلغ عودت داده می‌شود .

یک‌بار امتحان کنید ، قطعاً راضی خواهید بود

 

سله بن
nima
سله بن
nima
سله بن
nima
سله بن
nima
سله بن
nima
سله بن
nima