تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

cafe chimney

About cafe chimney

بستنی بیش‌تر از اینکه یک خوراکی باشد یک سبک زندگی و یک عشق است. بستنی به دلیل ماهیت سردی که دارد بیشتر مناسب فصل گرماست ولی هیچ بستنی‌فروشی در زمستان تغییر کاربری نمی‌دهد و این نشان از قدرت علاقه‌مندان به بستنی در تمام فصول سال دارد. بستنی انواع مختلفی دارد که در سال‌های اخیر با گونه‌های جدید و جذابی از آن آشنا شده‌ایم.

چیمنی در زبان انگلیسی به معنی دودکش است و این چیمنی یک بستنی یا بهتر بگوییم یک نان بستنی و شیرینی بوده که متعلق به کشور مجارستان است. این نون بستنی در مجارستان و اکثر کشورهای اروپایی آن محدوده مثل چک و اتریش بسیار پرطرفدار است و مردم یا آن را با بستنی سافت سرو میل می‌کنند یا به‌عنوان یک نان لطیف و لذیذ و خوشمزه با یک فنجان قهوه. کمتر محله‌ای در شهر پراگ و بوداپست و امثال این‌ها یافت می‌شود که مغازه چیمنی فروشی نداشته باشد. آقای احتشام صاحب‌امتیاز و مالک برند چیمنی در ایران، اولین بار در سفری که به اروپا داشت با این پدیده خوشمزه و محبوب آشنا می‌شود و پس از یک تحقیق میدانی و برنامه‌ریزی دقیق، رسپی اصیل و دستگاه‌های مخصوص این نان بستنی را از اروپا وارد می‌کند و اولین شعبه از برند خوشمزه چیمنی را در اوایل زمستان سال ۹۶ و در محله پاسداران تهران افتتاح می‌کند.

در همین مدت کم بستنی چیمنی در شبکه‌های اجتماعی و میان عشاق بستنی چنان سروصدا کرده که تعداد شعب آن به ۶ رسیده و هرروز تعدادی درخواست برای اخذ نمایندگی آن به دفتر این برند ارسال می‌شود.

محصول اصلی و ویژه این کافه بستنی نان بستنی‌هایی است که از صفرتا صد در این کافه بستنی و در کمتر از ۵ دقیقه تهیه می‌شوند. خمیرهای تازه و با رسپی اصلی مجارستانی که پس از آماده‌سازی به دور دوکی ویژه پیچیده شده و روی منقل مخصوص قرار می‌گیرند. این نان بستنی‌ها پس از آماده شدن روی منقل یک پروسه بسیار خوشمزه و هوس‌انگیز را طی می‌کنند تا به دست شما برسند.

ابتدا روی آن‌ها عسل مالیده می‌شود و برای ایرانیزه کردن بستنی مقداری پودر پسته و پودر نارگیل روی آن می‌ریزند و اگر علاقه‌مند باشید جای عسل را با نوتلای خوشمزه هم عوض می‌کنند. سپس بستنی مخصوص دستگاهی که سافت سرو است را روی آن می‌ریزند و در آخر با میوه‌های تازه و خوشرنگ مانند توت‌فرنگی و بیسکوئیت اورئو و شکلات کیت کت و … روی آن را تزئین می‌کنند. بستنی شما آماده است بفرمائید نوش جان‌ کنید.

در این کافه بستنی بر پایه همین کیک بستنی چند مدل بستنی برای انتخاب دارید که محبوب‌ترین آن بستنی مخصوص است. یک اتفاق جالب و خوشمزه و هیجان‌انگیز در چیمنی این است که شما هرچقدر که دوست دارید می‌توانید بستنی خود را شارژ کنید. یعنی مادامی‌که کیک بستنی شما تمام نشده است می‌توانید درخواست بستنی اضافی را آن‌هم به‌صورت رایگان داشته باشید. عده از مشتریان چیمنی هم هستند که مرید طعم بی‌نظیر این کیک بستنی هستند و لذت خوردن چیمنی و نوتلا را به همراه یک فنجان قهوه مجارستانی را با هیچ‌چیز دیگری عوض نمی‌کنند.

چیمنی یک کیک بستنی بسیار سالم، کم‌کالری و خوشمزه است. محبوبیت و صف طولانی که جلوی این کافه بستنی تشکیل می‌شود نشانی از گسترش این برند و افتتاح روزبه‌روز شعبه‌های جدید آن در سراسر ایران می‌دهد. چیمنی یک بستنی بسیار خوشمزه و دلچسب است که ترکیب کیک داغ و تازه و بستنی سرد آن‌یک اتفاق خوشمزه است که هم در تابستان و فصل گرما بسیار لذت‌بخش است و هم در سرمای زمستان.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن کافه چیمنی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/cafechimney/ از اخبار و تنوع بستنی‌های این کافه اطلاع یافته و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این نوع بستنی به وب‌سایت مجموعه به آدرس : www.cafechimney.comمراجعه نمایند.

چیمنی
nima
چیمنی
nima
چیمنی
nima
چیمنی
nima
چیمنی
nima
چیمنی
nima