تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

bodyspinner

About bodyspinner

هر تکه از مجموعه‌های بادی اسپینر از کفش و اکسسوری تا لباس برای خانم‌ها و آقایانی طراحی و تولید می‌شود که سبک خاصی از لباس پوشیدن را برای خود تعریف کرده‌اند؛ یک سبک مینیمال، راحت و درعین‌حال خلاقانه که برای هر موقعیتی بهترین انتخاب است.

امضای خاص بادی اسپینر در لباس‌های کاربردی است؛ تکه‌های ساده اما متنوع، روزمره و ماندگاری که در هر استایلی به کار می‌روند، هرگز از مد نمی‌افتند و  برای سبک و سلیقه فردی شما و هر موقعیتی مناسب‌اند.

بادی اسپینر یک انتخاب ساده و بی‌دردسر برای ساختن یک روز پر از اتفاق و خاطره‌انگیز است یا برای وقتی‌که می‌خواهید با اعتمادبه‌نفس دیده شوید! 

ما خود را متعهد به ساخت استایلی می‌دانیم که شمارا در هر موقعیت و جمعی شاخص می‌کند.

هر تکه از محصولات بادی اسپینر از طراحی تا تولید در پروسه دقیقی از بررسی کیفی قرار می‌گیرند -از انتخاب مواد اولیه و پارچه‌های باکیفیت تا دوخت‌های بادوام و جزییات طراحی تا آنچه به دست شما می‌رسد بیش از خرید لباس باشد، بادی اسپینر یک سرمایه‌گذاری در کمد لباس‌ها است! شما همیشه نمی‌توانید لباس‌های رسمی بپوشید یا طبق اصول کژوال تیپ بزنید، گاهی هم احتیاج دارید کاملاً آزادباشید و لباس‌های راحت به تن کنید.در چنین مواقعی، استایل اسپرت گزینۀ بسیار مناسبی است؛ ازاین‌رو، حتماً در کنار لباس‌های مناسب برای استایل رسمی و کژوال خود، باید لباس‌های متناسب با استایل اسپرت نیز داشته باشید.

در مورد استایل اسپرت، مانند بسیاری از استایل ‌های دیگر، به شما توصیه می‌کنیم شلوارهایی با رنگ خنثی، مثل خاکستری، مشکی و سرمه‌ای را انتخاب کنید تا بتوانید به‌راحتی آن‌ها را با دیگر لباس‌ها و کفش‌هایتان ست کنید.
شلوارهای جیب‌دار خاکی‌رنگ نیز برای استایل اسپرت مردانه بسیار مناسب هستند و تیپ شمارا جذاب‌تر خواهند کرد. اگر هم دوست داشته باشید، می‌توانید شلوارهای چهارخانه و شیک به همراه کالج اسپرت مردانه بپوشید.

از مزیت‌های شلوار جین  آن است که این شلوار را می‌توان به‌راحتی با همۀ رنگ‌ها و لباس‌هاست کرد؛ برای مثال، شلوار جین را، هم می‌توانید به همراه کُت اسپرت بپوشید و هم با تیشرت؛ در ضمن، در انتخاب کتانی برای شلوار جین نیز هیچ محدودیتی ندارید و می‌توانید هر رنگ و مدلی را انتخاب کنید، حتی کفش کالج اسپرت مردانه و کفش‌های چرمی را نیز می‌توانید به همراه شلوار جین بپوشید، بدون اینکه خدشه‌ای به جذابیت ظاهرتان وارد شود.

اگر استایل اسپرت مردانه را انتخاب کرده‌اید، لازم است بدانید که گزینه‌های زیادی را برای خوش‌تیپ و جذاب شدن پیش رودارید.
تیشرت‌، پیراهن‌، ژاکت، کاپشن و سویشرت، همه و همه، برای استایل اسپرت مردانه مناسب هستند. در انتخاب تیشرت آزاد هستید، و هم می‌توانید تیشرت ‌های آستین‌کوتاه مردانه را انتخاب کنید و هم تیشرت ‌های آستین‌بلند، هم می‌توانید تیشرت یقه دار بپوشید و هم تیشرت ‌های یقه‌هفت و یقه‌گرد. هیچ محدودیتی ندارید!

پیراهن اسپرت مردانه نیز می‌تواند استایل شمارا بسیار جذاب و شیک کند. پیراهن‌های اسپرت مردانه ازلحاظ طرح، رنگ و مدل، بسیار متنوع هستند. هم می‌توانید پیراهن چهارخانه مردانه اسپرت بپوشید و هم پیراهن‌های ساده اسپرت. پیراهن‌های چهارخانه به همراه شلوار جین ساده، تیپ اسپرت شمارا بسیار جذاب خواهند کرد. پیراهن ساده اسپرت مردانه را، هم با شلوار جین می‌توانید بپوشید و هم با شلوارهای اسپرت کتان؛ در ضمن، پیراهن جین اسپرت مردانه را نیز فراموش نکنید، چراکه استایل شمارا بسیار خاص و جذاب خواهند کرد. پیراهن جین را می‌توانید روی تیشرت ‌های ساده و طرح‌ دار نیز بپوشید و دکمه‌های آن را باز بگذارید.


مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه بادی اسپینر در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/bodyspinner/ از اخبار و فروش‌های ویژه مناسبتی و همچنین تنوع محصولات این فروشگاه اطلاع یافته و همچنین کلیه محصولات این فروشگاه را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

بادی اسپینر
nima
بادی اسپینر
nima
بادی اسپینر
nima
بادی اسپینر
nima
بادی اسپینر
nima
بادی اسپینر
nima