خسته بیا شارژ برو

blank
5/5
blank

احتمالاً برای شما هم پیش‌آمده که با دیدن عکسی از  کافه یا رستوران ازآنجا خوشتان بیاید و تصمیم بگیرید سری به آنجا بزنید. در دقایقی از زندگی ما کافه‌ها، رستوران‌ها، اینستاگرام و طراحی داخلی همه دست‌به‌دست هم داده‌اند تا سبک جدیدی از زندگی، تفریحات و حتی خوردن داشته باشیم.  این روزها فقط خوشمزگی غذا در انتخاب کافه‌ها و رستوران‌ها مطرح نیست و دکوراسیون داخلی و خارجی اگر نگوییم بیشتر از کیفیت غذا که به همان اندازه می‌تواند در جلب مخاطبان و وفاداری آن‌ها نقش ایفا کند. ممکن است حین پیاده‌روی دکوراسیون خوب شمارا تشویق کند وارد کافه‌ای که تابه‌حال نرفته‌اید شوید و دکوراسیون بد باعث می‌شود از رستورانی که خیلی هم تعریفش را شنیده‌اید دل‌زده شوید

Barn در انگلیسی به معنای ذخیره دانه است ، به همین دلیل در طراحی Barn از آلمان‌های چوبی از قبیل بشکه‌های چوبی و همچنین از یکی از بهترین قهوه‌های دنیا در جهان توسط فروشگاه Barn در برلین استفاده‌شده است ، رهبران گروه بارن فارغ‌التحصیلان S.A. آیین و پخت‌وپز هستند. که به کمک یکی از گروه‌های بسیار معروف کافه‌رستوران داده‌شده است ، نتیجه علم و تجربه آن‌ها تحت نام بارون در تابستان 2005 در فرآیند نوشیدنی‌ها و غذا و همچنین فروش لوازم جانبی و کالاهای دیگر و برخی از مطالب مرتبط ظاهر می‌شود. 

قهوه مصرفی کافه بارن از برند بارن آلمان است که جزو ١٠ برند برتر و فعال درزمینهٔ قهوه است، می‌باشد؛ تیم کافه بارن در تلاش است که باکیفیت خوب نوع و طعم جدیدی از قهوه را به دوستداران قهوه عرضه نماید. قهوه باعث ارتباط و اتصال به خودمان؛ به یکدیگر؛ به جهان؛ و حتی به گذشته می‌شود.

بیش از نود درصد از دارندگان و مدیران مجموعه مواد غذایی فعال هیچ آگاهی از عملکرد مواد غذایی ندارند و همین عدم آشنایی باعث می‌شود آن‌ها نتوانند خطرات ، نقص‌ها و ضعف‌های واحد غذایی یا نظارت خود را در شناسایی و در فرایند مواد غذایی تأثیر بگذارند و درنهایت آن‌ها شکست می‌خورند. ایده؛ استاد ساخت‌وساز و مکان است ، انجام بررسی اقتصادی و طراحی مشاغل ، برآورد بودجه زمان و بودجه در ایجاد واحدهای جدید یا تغییر واحدهای فعلی از اهمیت بالایی برخوردار است. گروه بارن با پشتیبانی از تجربه‌های اجرایی و مدیریت اداری ، دارای خدمات مدیریتی واحدهای رستورانی است و افرادی که علاقه‌مند به ساخت و توسعه کافی‌شاپ‌ها هستند می‌توانند از این امکانات برای بهبود تصمیمات استراتژیک و افزایش بهره‌وری استفاده کنند.آموزش کلیه استانداردها به کارکنان و نحو عملکرد و همکاری با کنترل استاندارد، آموزش کارمندان جدید در محل کار خود، آموزش خدمات کارکنان مهمانی برای کنوانسیون‌ها و خدمات اسکان در سینماها و خارج از کشور. جمع‌آوری دوره‌های آموزش ویژه با تقاضا و همکاری سایر واحدهای متقاضی برای کسب مهارت ؛ با حضور مربی و استادهای علاقه‌مند دعوت‌شده از موسسه‌های خارج از شرکت مانند کارشناسان فنی و تجهیزات صورت می‌گیرد.

همان‌طور که اطلاع دارید کافه و کافی‌شاپ در کلمه کاملاً شبیه به هم‌اند که ممکن است شما با خود فکر کنید که این صرفاً خلاقیت در واژه‌پردازی یا بازی با کلمات است اما واقعیت امر این است که این‌ها تفاوت بسیاری ازلحاظ مواد غذایی سرو شده و منو ، دکور و غیره دارند و هردو هویت خود را از دورهم جمع شدن دو یا چندنفره و لذت بردن از مزه‌های مختلف و موسیقی ملایم و… به دست آورده‌اند. روزبه‌روز کافه و کافی‌شاپ در تلاش‌اند تا با آفرینش فضایی مناسب‌تر بیشتر و بیشتر به هویت آرمانی کافه و کافی‌شاپ نزدیک شوند.

با این اوصافی که مطرح گردید کافه‌رستوران بارن برای بهره‌مندی مشتریان عزیز از خدمات کافه و رستوران تمام این ویژگی‌ها را در یک واحد برای ارائه خدمات و لذت هر چه بیشتر شما از قرار ملاقات‌های کاری ، دوستانه و یا خلوت خود تدارک دیده ….

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن کافه بارن در صفحه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/barn.cafe/ از اخبار و تنوع منوی غذایی و نوشیدنی‌های این کافه اطلاع یافته و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کافه بارن و منوی بارن و اطلاعات درباره این کافه به وب‌سایت مجموعه به آدرس: http://barncafe.ir/ مراجعه نموده و همچنین برای انتقال پیشنهادات و نظران خود با کافه بارن از طریق دایرکت به‌آسانی در ارتباط باشند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin