تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

makeup and Beauty

برق لامع برنده رقابت اینستاگرامی AllWTC

About bargh lamee

خانم‌ها علاقه زیادی به زیبا شدن دارند و تمایل دارند هنگامی که در انظار عموم ظاهر می شوند چهره زیبا و دلربایی داشته باشند. این دسته از خانم‌ها با استفاده از انواع لوازم آرایشی به زیباتر شدن خود کمک می‌کنند.

شرکت‌های آرایشی و بهداشتی زیادی در سرتاسر دنیا به تولید لوازم آرایشی پرداخته‌اند و در سطح دنیا برندهای معروف و متعددی در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد که به زیبایی بانوان کمک می‌کنند.

همچنین، بانوان علاقه زیادی به خوش‌بو بودن دارند. به همین دلیل است که همیشه سعی بر این دارند تا در نزد دوستان و آشنایان خوش‌بو و با طراوت باشند

فروشگاه لوازم آرایشی برق لامع، سالیان سال است که با در دست داشتن تجارب فراوان در این حوزه‌ها از سال ۱۳۶۷ پا به عرصه گذاشته است . این فروشگاه توسط برادران (محمد، جعفر، رامین) برق لامع با ارایه لوازم آرایشی لوکس، محصولات بهداشتی مراقبتی و تخصصی پوست و مو، عطر و ادکلن اورجینال، کار خود را با یاری خداوند آغاز نمودند که اولین شعبه در پاساژ معروف شیخ صفی واقع در خیابان تربیت، دومین شعبه در مجتمع تجاری ابریشم، جنب مسجد تاریخی کبود، سومین شعبه در مجتمع تجاری تفریحی لاله پارک جنب هتل بین المللی کایا تبریز مستقر می‌باشد.

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی برق لامع در مجتمع تجاری و تفریحی لاله پارک تبریز واقع شده است و آدرس اینستاگرامی آن https://www.instagram.com/barghlameh/ است.