Ballons

بالن‌بار Balloon Bar

درباره بالن‌بار

وسایل تولد و لوازم شادی
بخش اعظمی از نشاط و هیجان مراسم شادی و بویژه تولد به وسایل و لوازمی که در آن‌ها استفاده می‌شود بستگی دارد. به همین دلیل است که استفاده از پک جشن تولد در مراسم، همیشه پرطرفدار بوده و حتی ضروری است. تزئینات زیبا و مهیج باعث خاطره‌سازی و داشتن عکس‌های زیباتر در جشن‌های تولد نیز می‌شود. وسایل تولد باعث برگزاری باشکوه‌تر و بهتر جشن تولد می‌شود که در سال‌های اخیر انواع پک تولد با تم‌های مختلف مد نظر کاربران آماده و عرضه می‌شوند.

انواع لوازم شادی و تولد مناسب با سیلقه شما
همه ما کم و بیش با انواع تجهیزات تولد آشنایی داریم. اصلی‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از چتر پاش، تلمبه‌دستی بادکنک، تلمبه‌برقی بادکنک، یخ نورانی و بادکنک که در مدل‌های هلیومی، گازدار و فویلی که در بازار موجود است و صرف‌نظر از سن و سال در تولدهای دخترانه، پسرانه، کودک و نوزاد کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می‌گیرند.
یخ نورانی نیز در بین تجهیزات تولد جزو جدیدترین وسایل تولد و شادی به حساب می‌آید. این یخ‌های نورانی متکی به هیج منبع انرژی نیست. برای استفاده از جلوه این وسیله هیجان‌انگیز فقط کافیست آن را داخل ظرف حاوی یخ بگذارید.
از سالها پیش عضو ثابت تمام مراسم‌های شاد و خاص بادکنک بوده و هست. بادکنک‌های چراغ‌دار، فویلی و هلیومی جزو پرفروش‌ترین تجهیزات تولد در بازار هستند.استفاده از انواع بادکنک به همراه مقداری سلیقه با وجود هزینه پایین فضای مراسم شادی و تولد مخصوصاً تولد نوزاد را زیباتر و خاطره انگیزتر می‌کند.
چترپاش ها را می‌توان نوعی تکمیل‌کننده شادی در مراسم تولد دانست. چترپاش همانند یک بمب عمل کرده و با پاشیدن کاغذهای رنگی در طرح های متنوع، هیجان‌انگیزترین ابزار تولد از نظر عموم افراد به‌ویژه کودکان است.
کانتر بالن‌بار نیز در فروش این لوازم شادی و همچنین لوازم تم تولد فعالیت دارد. این کانتر، در مجتمع تجاری تفریحی عرش آجودانیه تهران واقع شده‌است.

blank

نام مجتمع :
عرش آجودانیه

واحد : 48 و کانتر

بالن‌‌بار

اینستاگرام

blank
فروشگاه بالن بار
nima
blank
فروشگاه بالن بار
nima
blank
فروشگاه بالن بار
nima
blank
فروشگاه بالن بار
nima
blank

تماس با ما :

بالن‌بار

تهران - اقدسیه - آجودانیه - انتهای بلوار شهید سباری - مجتمع تجاری تفریحی عرش آجودانیه - واحد 48

  • 021-26454733
  • ایمیل: ballonbar-arsh@allwtc.com