اعتماد در استایل

blank
5/5
blank

هرروز صبح موقع بیرون رفتن از خانه این سؤال را از خود می‌پرسید که امروز چه لباسی بپوشم؟ کمد لباس را باز می‌کنید و سرگردان به لباس‌ها نگاه می‌کنید.  همه دوست دارند پوششی شیک داشته باشند. برای شیک‌پوشی نیاز نیست همیشه پول زیادی هزینه کنید. اگر با اصول ست کردن لباس آشنایی داشته باشید می‌توانید لباس‌های تکراری را با استایلی جدید بپوشید. برای ست کردن باید به نکاتی توجه کنید که مهم است. شما باید لباس و سایر وسایل جانبی را برای داشتن استایلی زیبا باهم هماهنگ کنید. فرقی نمی‌کند چه لباسی برای چه مراسمی می‌خواهید بپوشید. مهم این است که اصول ست کردن را رعایت کنید. با رعایت این اصول و اینکه بدانید کدام لباس را در کجا و چگونه بپوشید، شما مرتب و شیک‌تر دیده می‌شوید.

انتخاب رنگ مناسب برای لباس بسیار مهم است. اولین چیزی که به چشم می‌آید رنگ لباس است. اگر رنگ‌های مورداستفاده در استایل باهم هماهنگ باشد ، می‌توان گفت بیشتر راه را طی کرده‌اید. برای انتخاب رنگ مناسب می‌توانید از چرخه رنگ استفاده کنید. چرخه رنگ یکی از طرح‌های پرکاربرد در طراحی لباس و معماری و هر چیزی که بارنگ سروکار دارد است. هارمونی در رنگ‌ها بسیار مهم است. وسایلی را که باهم استفاده می‌کنید باید با یکدیگر هارمونی رنگ داشته باشند. شما اگر اصول کار با چرخه رنگ را بدانید به‌راحتی می‌توانید لباس و مانتو و کیف و کفش‌هایتان را باهم ست کنید و از استایل جدید لذت ببرید.

این‌یک موضوع کلیدی در طرز لباس پوشیدن در فصل‌های مختلف است. لباس‌هایی که دارای رنگ‌های روشنی می‌باشند؛ انرژی و گرمای خورشید را کمتر جذب می‌کنند و باعث می‌شوند احساس گرمای کمتری را نسبت به شخصی که لباسی تیره یا مشکی پوشیده است داشته باشید. رنگ‌های تیره مانند مشکی و سرمه‌ای و قهوه‌ای و …. نور خورشید را کمتر منعکس می‌کنند و این موضوع مسبب این می‌شود که تمام گرمای تابش نور خورشید به بدن ما جذب شود و باعث تعریق بدن و احساس گرمای بیشتری در ما می‌شود.

بهترین گزینه‌ی پوشش برای روزهای آفتابی تابستان می‌توان لباس سرتاپا سفید باشد. البته رنگ‌های روشن دیگر که دارای تناژ رنگی ملایم و بسیار روشن هستند نیز برای فصل تابستان مناسب است. مانند رنگ‌های نیلی، کرم، آبی آسمانی، صورتی روشن،…..

یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای ست کردن رنگ لباس‌ها این است که اول لباس اصلی یا پیراهن یا مانتو خود را انتخاب کنید. سپس به طرح‌های موجود در آن توجه کنید و برای وسایل جانبی مانند کیف و کفش از رنگ طرح‌های موجود در آن استفاده کنید. اگر لباس شما ساده و طرح دار است بهترین راهنما برای انتخاب رنگ لوازم جانبی استفاده از چرخه رنگ است.

فرم اندام در انتخاب لباس بسیار مهم است. اینکه لباسی بپوشید که شمارا چاق‌تر یا لاغرتر نشان ندهد و یا اینکه قد شما با پوشیدن آن لباس چگونه دیده می‌شود، اهمیت زیادی دارد. ابتدا باید فرم اندام خود را بشناسید و مطابق با آن مدل لباستان را انتخاب کنید. فرم بدن در زیباتر نشان دادن لباس بسیار مؤثر است. گاهی اوقات شما مدل زیبایی انتخاب می‌کنید ولی آن مدل در بدن شما آن زیبایی که مدنظرتان است را ندارد.

برای مراسمات رسمی و یا مصاحبه شغلی از لباس‌های ساده با دوخت و ایستادگی خوب استفاده کنید. لباس‌هایی که شل و آویزان هستند و طرح و مدل خاصی ندارند برای این کار مناسب نیستند. رنگ لباس در این زمینه بسیار مهم است استفاده از رنگ‌های تیره مانند آبی تیره و بنفش اعتمادبه‌نفس و اقتدار شمارا به نمایش می‌گذارد. مخصوصاً اگر برای مصاحبه شغلی یا برگزاری سمینار و سخنرانی می‌روید حتماً این گزینه را در نظر بگیرید.

فروشگاه آتریسا عرضه‌کننده انواع مانتو واقع در مجتمع عرش آجودانیه اجناس متنوع متناسب با سلایق متفاوت و منحصربه‌فرد مشتریان خوش استایل و شیک‌پوش خود تدارک دیده که مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه آتریسا در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/mantoatrisa/ از اخبار و فروش‌های ویژه و تنوع اجناس فروشگاه آتریسا اطلاع یافته و همچنین کلیه محصولات فروشگاه آتریسا را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin