تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

atawich

About atawich

بزرگ‌ترین فست فود زنجیره‌ای ایران کار خود را از سال 1380 با راه‌اندازی اولین شعبه در منطقه مرزداران استان تهران آغاز نمود و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و به‌مرورزمان زیرساخت‌های لازم جهت سنگ بنای مجموعه گسترده و پیچیده کنونی، گذاشته شد.
سیزده سال بعد رشد تصاعدی مجموعه آغاز گردید و تبدیل به جایگاه نخست و رهبر بازار غذای فوری ایران گردید.
در حال حاضر عطاویچ با 54 شعبه فعال در سراسر کشور، بزرگ‌ترین فست فود زنجیره‌ای ایران بوده و با در اختیار داشتن کارخانه تولید مواد اولیه (ایران گوشت)، سیستم زنجیره تأمین و ناوگان مجهز ترابری، سیستم جامع تضمین کیفیت (QA)، سیستم تأمین نیروی انسانی، سیستم نظرسنجی از مشتریان و خیلی از واحدهای دیگر؛ سازمان‌یافته‌ترین و پیشرفته‌ترین سازمان کشور در حوزه خدمات فست فود بوده و همچنان به فکر پیشرفت و بهبود مستمر مجموعه خود می‌باشد.

عطا یعنی بزرگ، ویچ هم به هرکسی بگویید، یا یاد ساندویچ می‌افتد یا ویچ های کروات که مربی‌های فوتبال هستند. اما وقتی بگویید “بریم عطاویچ یه چیزی بخوریم” قطعاً کسی فکر نمی‌کند که منظور با مربی فوتبال است. پس ویچ یعنی، ساندویچ. اما برخلاف همه تعبیری که از عطاویچ می‌شود که عطاویچ یعنی ساندویچ بزرگ، عطاویچ از ابتدای از اسم مبدع آن، الهام گرفته‌شده ؛ دست بر قضا، ساندویچ‌های عطاویچ بدل شده‌اند به غول‌های غذا.

10 سال پیش، فست فود عطاویچ با حداقل امکانات ساندویچی جمع‌وجوری را راه انداخت. به‌مرورزمان، نیازهای مردم را شناخت و با خلاقیت و ابتکاری که داشت، ساندویچ‌های غیرمعمولی را طراحی کرد. او فهمید که ایرانی‌ها، با همبرگر معمولی سیر نمی‌شوند. اما یک مشکل سر راه او بود؛ نان‌هایی که در ایران برای ساندویچ وجود داشت، به‌اندازه سیر شدن یک وعده‌ای هم جا برای مواد غذایی نداشت. پس ابتدا نانی را درست کرد و به خاطر رسیدن به آن نان، نانوایی هم راه انداخت تا آن نان ویژه را با مشخصاتی که خودش می‌خواهد بپزد.

سپس سراغ خود غذا رفتیم، با این سؤال؛ چرا ساندویچ‌های حجیم، پس از خوردن، سبب ناخوشی دستگاه گوارش می‌شوند؟ پاسخ در دو چیز بود؛ مواد اولیه مرغوب و شیوه طبخ. پس ابتدا گوشت را باکیفیت خوبی تهیه کرد و سپس ساندویچ‌هایی که می‌خواست را با بالا و پایین کردن و کم و اضافه کردن مواد غذایی دیگر مثل کاهو، پنیر پیتزا، سس و ادویه‌ها به مزه و سلامت خوبی رساند. ساندویچ‌های حجیم، چند سالی هست که پرطرفدار شده‌اند. اما حتی اگر ساندویچی که دست‌نخورده‌ترین گوشت را هم دارد، انتخاب کنید، بازهم دستگاه گوارشتان به هم می‌ریزد. اما ساندویچ‌های عطاویچ این نتیجه را ندارد. دلیل هم کیفیت بالایی است که مواد اولیه عطاویچ دارند. مدیران عطاویچ می‌گویند کیفیت مواد اولیه را همیشه در بالاترین حد کیفیت نگه می‌دارند. همه شعب عطاویچ موظف هستند مواد اولیه را از یکجا تهیه کنند. ضمن اینکه مواد اولیه روزانه تهیه می‌شود، یعنی هیچ ماده اولیه فریزری در ساندویچ‌ها استفاده نمی‌شود. نان هم روزانه و در دو نوبت به شعب ارسال می‌شود.

شعب اگر خودشان هم منبعی برای تهیه مواد اولیه انتخاب می‌کنند، پیش از مصرف باید کیفیت مواد به تائید کنترل کیفیت عطاویچ برسد. آن‌ها حتی اگر پیش‌ازاین تائید کیفیت، مواد اولیه را استفاده کنند، جریمه می‌شوند. غیر این‌ها بازرسی نامحسوس از تمام شعب وجود دارد.برای پخت‌وپز هم آشپزهای شعبه‌های عطاویچ، همگی آموزش‌دیده‌اند و با یک روش ساندویچ‌ها تهیه می‌کنند.

شما مشتریان گرامی می‌توانید با دنبال نمودن فست فود عطاویچ شعبه تبریز در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/atawich_tabriz/ واقع در مجتمع تجاری اطلس تبریز ؛ از اخبار و تنوع غذایی این فست فود اطلاع یافته و همچنین جهت کسب اطلاعات درباره شعب و غذاهای این فست فود به وب‌سایت آن به آدرس : https://atawich.com/  مراجعه نمایید و شما عزیزان می‌توانید برای انتقال نظرات و پیشنهادات خود از طریق دایرکت با ما در ارتباط باشید و در جهت پیشبرد اهداف و خدمات بهینه‌تر ما را یاری نمایید.