تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

لاله پارک تبریز

مرکز خرید لاله پارک تبریز

مجتمع تجاری تفریحی لاله پارک

مرکز تجاری و تفریحی مدرن لاله پارک در شمال شرقی تبریز با مساحت 26500 مترمربع و زیربنای 91550 مترمربع در منطقه 5 شهرداری تبریز بنا شده است . که از شمال به اتوبان پاسداران، از شرق به خیابان فرشته و از جنوب و غرب به پارک جنگلی باغمیشه منتهی می شود .

مجتمع تجاری لاله پارک در شش طبقه سازه ای میزبان بورس مختلف کالا و برندهای متنوع و روز دنیااست . که  در زمینه های پوشاک، کیف و کفش، طلا و جواهر، لباس و لوازم ورزشی، لوازم خانگی و صوتی_تصویری، رستوران، کافی شاپ، بانک و سایر صنوف و خدمات فعال می باشد .

در شرح کاملتر مرکز خرید لاله پارک تبریز  :

مجتمع تجاری تفریحی لاله پارک شامل 117 واحد تجاری است . که از طبقه منفی دو تا طبقه دوم لاله پارک را شامل میشود . 

 فودکورت لاله پارک  با بیش از 17 رستوران و فست فود در طبقه سوم قرار دارد . 

فضای بازی کودکان در طبقه دوم، 2طبقه پارکینگ ، فضای مجازی سینمای 5 بعدی، و هایپر مارکت آل این آل در طبقه منفی یک ؛ برای ارائه و تامین انواع نیازهای مردم ساخته و تجهیز شده است.

مزایای رقابتی و شرح طبقات مجتمع تجاری لاله پارک :

مرکز خرید لاله پارک دارای سه طبقه کامل و قسمت هایی از طبقات منفی دو و طبقه دو تجاری هست  . هایپرمارکتی به مساحت 5300 متر مربع با تنوع کالایی بالا که می‌توانید هزاران برند مختلف را در گروه‌های لبنیات، پروتئین، میوه، سبزیجات، مواد غذایی، نان گرم، بوفه غذا و… در اینجا پیدا کنید.

پارک شادی مجهز به انواع بازی‌های بی‌خطر فردی و گروهی برای کودکان ، 70 سرویس بهداشتی مختص بانوان، آقایان و افراد معلول می باشد .

همچنین این مجتمع تجاری مجهز به دو طبقه پارکینگ روباز و سرپوشیده با گنجایش 2000 خودرو به صورت رایگان و سرویس بهداشتی مخصوص نوزادان همراه با فضای شیردهی، 4 عدد رمپ برقی و اتاق کمک های اولیه مجزا در هر طبقه می باشد . و درآخر بالکن مجتمع لاله پارک که چهارفصل سال ؛دیدی بسیار زیبا به سمت اتوبان دارد.

فودکورت مجتمع لاله پارک:

اختصاص یک طبقه مجزا به فودکورت با انواع  رستوران و فست فود که به ارائه انواع غذاهای ایرانی ، محلی و بین المللی می پردازند .

فودکورت مجتمع تجاری لاله پارک  فضایی منحصر بفرد جهت صرف غذا و استراحت بعد از خرید و گردش به وجود آورده است که این مورد از دید بازدید کنندگان یکی از مهم ترین مزایای این مجتمع تجاری محسوب میشود.

همچنین وجود کافی شاپ های متعدد در سایر طبقات با فضایی دلنشین و آرامبخش سبب کامل شدن امکانات میزبانی این مجتمع تجاری منحصر بفرد شده است.

لاله پارک ؛ مجتمعی از گردهمایی برندهای ترک :

پوشاک ترک اصل کیفیت مناسبی دارند و دوخت لباس ها مطابق با استانداردهای بین المللی انجام می شود.

در اینجا به ذکر چند مورد از عوامل تاثیرگذار در محبوبیت برندهای ترک میپردازیم:

  • تنوع در قیمت
  • ادغام فرهنگ ترک با سبک ها و طرح های بین المللی
  • نوآوری و خلاقیت در طراحی لباس
  • در نظر گرفتن تمام سلایق و عرضه انواع لباس زنانه، مردانه و بچگانه
  • کیفیت بالا و رعایت استانداردهای بین المللی در تولید پارچه و دوخت لباس
  • ارائه طیف گسترده ای از محصولات شامل لباس اسپرت، مجلسی، اداری، راحتی
  • تنوع طرح و مدل و به روز بودن محصولات

در  مرکز خرید لاله پارک تبریز طبقات تجاری که از طبقه منفی دو شروع و تا طبقه دوم مجتمع شامل می شود . فروشگاه های لباس و کفش  و لوازم خانگی از برندهای مشهور ترکیه شامل ال سی وایکیکی ، کولینز, برانگو، انگلیش هوم ، جین وست ، ادل و رمان و …است.

آنالیز سایت مجتمع تجاری لاله پارک:

در بررسی هایی که طبق پارامترهای جهانی در خصوص بروز بودن سایت مجتمع های تجاری ؛ توسط تیم AllWTC به عمل آمده  :

مجتمع تجاری لاله پارک تبریز از سایت و شبکه های اجتماعی فعالی برخوردار نبوده و نام واحدها و پروفایل دقیقی از اطلاعات واحدهای آن در دسترس نیست.

تیم AllWTC  در سایت https://www.allwtc.com/ که سایت مرجع برای تمام مجتمع های تجاری سراسر کشور می باشد اطلاعات دقیق تر نسبت به هر یک از واحدهای این مجتمع جهت سهولت در دسترسی به اطلاعات جامع در اختیار مخاطبان قرار داده است.


برند های مرکز خرید لاله پارک