تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

مجتمع تجاری آرتمیس فرمانیه

مجتمع تجاری آرتمیس فرمانیه

مجتمع تجاری آرتمیس فرمانیه با مساحت کل زیربنای ۳۰۵۰۰ مترمربعی، در زمینی به مساحت ۱۷۵۰ متر مربع واقع است. در تهران بزرگ نقاطی وجود دارد که نسبتاً از دسترس دود و گازوئیل در امان است. 

از جمله منطقه فرمانیه، که محل قرار گرفتن آرتمیس است همچنین نزدیکی و سهولت دسترسی به اتوبانهای صدر، امام علی و صیاد شیرازی و متروی نوبنیاد باعث میشود تا بازدیدکنندگان از فواصل دور نیز با صرف کمترین زمان در آرتمیس حضور یابند.

مرکز خرید آرتمیس فرمانیه

مجتمع تجاری آرتمیس با مساحت کل زیربنای ۳۰۵۰۰ مترمربعی، در زمینی به مساحت ۱۷۵۰ متر مربع واقع است. در تهران بزرگ نقاطی وجود دارد که نسبتاً از دسترس دود و گازوئیل در امان است. 

از جمله منطقه فرمانیه، که محل قرار گرفتن آرتمیس است همچنین نزدیکی و سهولت دسترسی به اتوبانهای صدر، امام علی و صیاد شیرازی و متروی نوبنیاد باعث میشود تا بازدیدکنندگان از فواصل دور نیز با صرف کمترین زمان در آرتمیس حضور یابند.

شرح طبقات مجتمع آرتمیس فرمانیه

آرتمیس فرمانیه هطبقه روی طبقه همکف و نه طبقه زیر طبقه همکف دارد .طبقه منفی ۹ تا منفی پنج به پارکینگ مجموعه اختصاص دارد. شامل 430 واحد پارکینگ، 400 متر مربع انبـار تجـاری، طبقه منفی دو علاوه بر پارکینگ، دربرگیرنده دفتر مدیریت مجموعه و یک سوپرمارکت مجهز است که شما را از رفتن به خارج مجموعه برای انجام خریدهای روزانه‌ بی‌نیاز می‌کند.

همچنین ۶۲ واحد تجاری ؛ از طبقه منفی یک تا طبقه اول آرتمیس فرمانیه جای دارد. از طبقه چهارم تا سیزدهم نیز، شما شاهد طبقات اداری خواهید بود و در طبقات دوم و سوم نمای شهربازی ،رستوران ها و تراس روباز مجتمع تجاری و اداری آرتمیس فرمانیه جلوه گر خواهد شد.

 ضمناً اجناسی در زمره پوشاک، کیف، کفش، لوازم بهداشتی و آرایشی، اقسام متنوع سرویس های طلا و جواهرات، لوازم منزل و اسباب بازی های کودکانه در بالاترین کیفیت و با صرف هزینه بالا در آرتمیس فرمانیه، برای فروش عرضه می شود.

اجتماع برندهای سرشناس در آرتمیس

اگر به دنبال لباسهای شیک و با کیفیت هستید حتما به فروشگاه های آرتم سر بزنید.

برند های سرشناس در آرتمیس فرمانیه، مانند :

لاین آر پورچز برندی که از تکنولوژی روز دنیا در تولید پوشاک مردانه، زنانه و کودکانه سود می برد.

ادل برندی با طراحی های متنوع در بالاترین کیفیت، دارای محبوبیت زیادی نیز می باشد.

برند گارودی ؛ یکی از اصولی که این برند را از سایر همکاران این خط تولید جدا می سازد، توجه بسیار به جزئیات، نوآوری و ظرافت در دوخت است .

برند ژوور طرحهای کلاسیک در کنار خلاقیتهای به روز در کالاهای مدرن، شما را به خرید از این برند راغب می سازد. 

در آرتمیس فرمانیه شما شاهد وجود بسیاری از برندهای معروف دیگر، نظیر عصر جدید، رام کات، فروشگاه ورزشی علی دایی، جواهرات سنجاق، عقیق، ویزلند، شل اند پرل، لیسکا (Lisca) و … می باشید. 

بنابراین با خریدی مطلوب از آرتمیس فرمانیه لذت شیک پوشی و به دنبال آن جذابیت را، یکبار دیگر تجربه کنید.

ذت از خوشمزه های غذایی در آرتمیس

بی شک می توان گفت که در گردشگری از آرتمیس فرمانیه، با یکی از زیباترین کافه و رستوران ها در مجتمع های تجاری مواجه خواهید شد . تیم AllWTC به شما توصیه می کند که زیبایی فضای صمیمانه و دلچسب این کافه و رستوران ها ی مدرنیته و زیبا را، با دوستان صمیمی و یا اعضای خانواده شریک شوید. 

یکی از رستورانهای مشهور این مجتمع تجاری، رستوران بورسا کباب با تنوع منوی غذایی ایرانی و … می باشد.

ضمناً اگه طرفدار انواع برگر، پاستا، پیتزا ، صبحانه های خاص و غذاهای دلچسب دیگر هستید می توانید با مراجعه به رستوران سینتیا آرتمیس فرمانیه میل نمایید.

همچنین بدانید که کافه تیپیکا، در انتظار قرار دوستانه یا دورهمی خانوادگی شما با انواع هات شو کافی، وایت چاکلت ، هات چاکلت خوش طعم این کافه ،کیک های بی نظیرو … در انتظار سفارش های شما هستند باز هم در انتخاب مختارید.

آنالیز سایت مجتمع آرتمیس فرمانیه


در بررسی هایی که طبق پارامترهای جهانی در خصوص بروز بودن سایت مجتمع های تجاری ؛ توسط تیم AllWTC به عمل آمده مجتمع تجاری آرتمیس فرمانیه از سایت و شبکه های اجتماعی فعالی برخوردار است .

تیم AllWTC  در سایت https://www.allwtc.com/ که سایت مرجع برای تمام مجتمع های تجاری سراسر کشور می باشد اطلاعات کاملی درباره مجتمع تجاری آرتمیس به همراه جزئیات دقیق از هر یک از طبقات و واحدهای این مجتمع جهت سهولت در دسترسی به اطلاعات جامع این مجتمع در اختیار مخاطبان قرار داده است.