تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

alaghband

About Alaghband

 

اکسسوری‌ها می‌توانند هر تیپی را ارتقاء ببخشند و استایل شمارا زیباتر و جذاب‌تر کنند. جواهرات مختلف هم به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از اکسسوری‌ها می‌توانند در این بخش تعیین‌کننده باشند. استفاده از جواهرات مناسب، به‌اندازه و با روش صحیح زیبایی لباس‌های شمارا بیشتر می‌کند و می‌تواند به تیپ‌های تکراری و خسته‌کننده شما تنوع ببخشد. اما از جواهرات مختلف چطور استفاده کنیم تا بیشترین و بهترین تأثیر را روی استایل ما داشته باشند؟

 

30605355_211874842732515_5162102540019433472_n

جواهرات شما باید برای محلی که برای آن آماده می‌شوید مناسب باشد. مثلاً اگر برای محیط کار آماده می‌شوید باید جواهرات خود را محافظه‌کارانه‌تر انتخاب کنید و جواهرات ریز و آویزهای ظریف که چندان مشخص نباشند انتخاب کنید. اگر برای یک مهمانی رسمی مثل عروسی آماده می‌شوید باید جواهراتی شیک و ظریف و گران‌قیمت مثلاً جواهرات مختلف با سنگ‌های زینتی استفاده کنید و یا اگر برای یک مهمانی خودمانی آماده می‌شوید می‌توانید از جواهرات رنگارنگ، نسبتاً ارزان و جسورانه‌تر استفاده کنید. در دنیای جواهرات تنوع بالایی وجود دارد و انتخاب‌های متعددی برای استفاده از جواهرات وجود دارد. اگر لباسی رنگارنگ با طرح‌های شلوغ پوشیده‌اید باید جواهرات خود را ساده و خیلی کم انتخاب کنید اما گر لباس‌های ساده و بدون طرح پوشیده‌اید می‌توانید از جواهرات جذاب به شکل خلاقانه استفاده کنید. پس فراموش نکنید که جواهرات کامل‌کننده تیپ شما هستند و قرار نیست با آن مقابله کنند.
اگر تاکنون جواهرات با فلزهای مختلف را باهم استفاده نکرده‌اید وقت آن رسیده که این ترس را کنار بگذارید. اکنون استفاده کردن طلا با نقره و رنگ‌های دیگر مثل رزگلد و مس و استیل یک ترند در دنیای جواهرات است و شما می‌توانید جواهرات مختلف را بر اساس سایز، ضخامت و بافت هم باهم ترکیب کنید مثلاً النگوی درشت طلا را با دستبند ظریف نازک نقره دست کنید و یا گردنبند بلند رزگلد را با زنجیر کوتاه طلا ببندید. شما در یک انگشت می‌توانید چند انگشتر بیندازید و انگشترهای مخصوص بند وسط انگشت از ترندهای جدید فصل هستند که زیبایی خاصی دارند.

گالری علاقبند توسط محمدعلی علاقبند تأسیس و باهدف متحول ساختن هنر و صنعت جواهرسازی سنتی ایران فعالیت خود را آغاز نموده . این مجموعه همواره در جهت ارتقا همه‌جانبه هنر ، صنعت و تجارت جواهر در تلاش بوده و طی گذشت 10 سال به موفقیت‌های بسیاری در این امر نائل گردیده. گالری علاقبند اکنون با دو شعبه در تهران و یک کارخانه‌ی مجهز و مدرن مشغول به فعالیت می‌باشد که با توجه به سیاست‌های هدف‌گذاری شده و با به‌کارگیری نیروهای باتجربه‌ی متخصص و آموزش‌دیده و همچنین با همکاری هنرمندان پیشکسوت و باتجربه در این صنعت، موفق به جلب رضایت مشتریان بلندنظر و خاص خود شده است. از مهم‌ترین سیاست‌های مجموعه گالری جواهرات علاقبند ارائه‌ی محصولات در سطح کیفی بسیار بالا و مطابق با استانداردهای روز دنیا می‌باشد که در این راستا با استفاده از ابزار و ماشین‌آلات مدرن و به‌روز اروپایی توانسته این هدف را محقق ساخته و با استفاده از سنگ‌های جواهر باکیفیت بسیار بالا همچنین ظرافت و دقت در طراحی و ساخت، موفق به ارائه جواهراتی درشان مشتریان خود باشد

از دیگر اهداف گالری علاقبند می‌توان به توجه و حساسیت آقای محمدعلی علاقبند در نحوه‌ی ارائه جواهرات و در نظر داشتن احترام و راحتی مشتریان در هنگام خرید اشاره کرد، که در این راستا نیز شعب گالری علاقبند با طراحی طراحان و مشاوران متخصص ایرانی و ایتالیایی طراحی‌شده و توسط یکی از کارخانه‌های معظم ایتالیایی که به‌طور حرفه‌ای و اختصاصی روی این بخش فعالیت می‌کنند ، در شهر میلان ایتالیا ساخته‌شده و به تهران منتقل گردیده است. که همه و همه در جهت ایجاد فضایی مناسب باروحیه خاص مخاطبین و مراجعین محترم طراحی و ساخته‌شده است. اکنون با توجه به گسترش علاقمندان به خرید جواهرات گالری علاقبند از اقصی نقاط ایران و جهان و باهدف رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان و ارائه جواهرات به راحت‌ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن به آنان همچنین همگام باسیاست‌های تجاری جهانی و استقبال استفاده مخاطبین از رسانه‌های اجتماعی و استفاده از امکانات و تکنولوژی خرید آنلاین بر آن شدیم تا با راه‌اندازی سایت فروش آنلاین گامی در جهت رفاه مشتریان برداشته و این هدف را نیز محقق سازیم . شعار سایت فروش آنلاین گالری علاقبند همواره نوآوری در ارائه خدمات، جلب رضایت مشتریان، ایجاد فضایی مطمئن جهت خرید جواهر و پایبندی به تعهدات خود در قبال مشتریان می‌باشد

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن گالری علاقبند در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/alaghband/ از اخبار و فروش‌های ویژه و همچنین تنوع زیورآلات این گالری اطلاع یافته و کلیه محصولات موردنظر را از طریق وب‌سایت مجموعه به آدرس : https://www.alaghband.online/به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

گالری علاقبند
nima
گالری علاقبند
nima
گالری علاقبند
nima
گالری علاقبند
nima