اعتماد کلید طلایی برای افزایش فروش و پاخور در مجتمع های تجاری

blank
5/5
افزایش فروش در مجتمع های تجاری

مزیتی که مجتمع های تجاری نسبت به کسب و کارهای بیرون از مجتمع های تجاری دارند این است که در مجتمع های تجاری چندین فروشنده می توانند اعتماد مخاطب را جذب و مخاطب را مشتری دائمی برای مجتمع تجاری نمایند. در فروشگاه های خارج از مجتمع های تجاری بدین‌گونه است که اگر اعتماد مخاطب از فروشنده سلب گردد باعث می شود خریدار همیشه از آن فروشگاه فراری بوده و همیشه آن را اولویت آخر در مغز خود قرار دهد.
برای افزایش اعتماد باید به فروشندگان خود آموزش دهید. در کشور ما تعداد شخص های آشنا به مشتری مداری بسیار کم است ولی متاسفانه بیشتر فروشندگان بصورت تصادفی نفرات خود را اعتماد می کنند و هیچ توجهی به آنها ندارند. از سمتی دیگر مدیر واقعی کسی است که شخص را وارد مغازه خود کرده و بسته به موارد خود آنرا تربیت برای فروش نماید.
تبلیغات هماهنگ در مجتمع های تجاری
برای یکدیگر در مجتمع تجاری تبلیغ کنید و باعث شوید همه باهم در دید مشتری دیده شوید. در مجتمع های تجاری فروشنده ها از تبلیغات همسایه های خود ناراحت می شوند با اینکه اصلا نباید این طور باشد. برای مثال یک در یک مجتمع تجاری یک واحد تبلیغات را برای خود انجام دهد، 150 واحد تجاری می توانند مجتمع تجاری که در آن هستند را تبلیغ کرده و همه نفرات را به سمت خود بکشانند.
یکی از موارد دیگر که باعث افزایش اعتماد در مخاطبین می شود استفاده صاحبان کسب و کار از شبکه های مجازی بصورت موازی هستند، به این منظور که آنها باید از تمامی شبکه های مجازی بصورت یکجا و هماهنگ استفاده کرده و باعث شوند تا تبلیغات آنها در تمامی موارد پخش گردد. همان کاری که سایت AllWTC در خاورمیانه برای مجتمع های تجاری انجام می دهد. این سایت عکس شما را گرفته و در تمامی شبکه های مجازی بصورت حرفه ای پخش می کند.
تخفیف هماهنگ در مجتمع تجاری
این مورد یکی از برترین موارد می تواند برای یک مجتمع تجاری حساب شود، به این منظور که در مجتمع های تجاری تمامی تخفیف ها باید بصورت یکجا تبلیغ شده و باعث شود یکی از موارد مخاطب را به سمت مجتمع تجاری بکشاند. باید کالاهایی که برای مخاطب مهم است در تخفیف موجود بوده تا توسط همان کالا همه مخاطبین به سمت مجتمع تجاری کشانده شوند.
آیا مدیریت می تواند در افزایش میزان اعتماد در کاربران تاثیر گذار باشد؟
در ایران متاسفانه ما همیشه دنبال مقصر می گردیم! در اینجا باید به این مورد اشاره کنیم که در مجتمع های تجاری ایران متاسفانه مدیریت مغازه دارها را مقصر دانسته که کالای آنها گران است یا اینکه همکاری نمی کنند برای همین کسی به سمت مجتمع تجاری ما نمی آید. از سمتی دیگر هم فروشندگان می گویند که متاسفانه مدیریت این مجتمع تجاری ضعیف بوده و هیچگونه امکان پیشرفتی در این مجتمع تجاری برای ما نخواهد بود.
کدام یک از آنها درست می گویند؟ مدیریت مجتمع تجاری و یا فروشندگان آن مجتمع؟ در مقاله بعدی کاملا این موضوع را مورد بررسی قرار داده و جواب همه راه حل ها را در آنجا اشاره نموده ایم.
سخن آخر اینکه در مجتمع های تجاری باید همکاری به نحو احسنت وجود داشته باشد تا مخاطب بتواند در کمال آرامش خرید را برای خود انجام داده و حس اعتماد همیشگی را در مجتمع تجاری داشته باشد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin