تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

ستاره باران تبریز

مجتمع تجاری ستاره باران

مجتمع تجاری ستاره باران یکی از مهمترین پروژه های تجاری تبریز می باشد که می تواند نقش عمده ای در تأمین رفاه و شادی و خدمات رسانی ایفا کند.

این مجتمع تجاری با قرار گرفتن در خیابان 22 بهمن (راه آهن) که قدیمیترین و طولانی ترین شریان و راه ارتباطی شرق به غرب تبریز میباشد نقش مهمی رادر تبادل اقتصادی و فرهنگی ایفا می کند.

ضمن آنکه به دلیل مجاورت با میدان جهاد (نصف راه)، امکان دسترسی از طریق خیابان آزادی و خیابان آذربایجان را نیز دارا می باشد. عبور خط اتوبوس های سریع السیر ( BRT ) از مقابل پروژه راه ارتباطی شهروندان با این مجموعه را آسانتر ساخته است.

مجتمع تجاری ستاره باران از یک معماری مدرنیته پیروی می کند و زیبایی و استانداردهای آن باعث شده که به صورت منحصر به فرد در شهر تبریز، خود را نشان دهد.

مجتمع تجاری ستاره باران تبریز در زمینی به متراژ 28 هزار متر مربع و در 14 طبقه احداث شده که بیشترین طبقات آن یعنی 8 طبقه به قسمت اداری اختصاص دارد، 4 طبقه آن برای واحدهای تجاری مورد استفاده قرار می گیردو نهایتا 2 طبقه باقی مانده نیز برای پارکینگ به کار گرفته می شود.

جالب است بدانید که هر طبقه مجتمع تجاری ستاره باران نام مستقلی برای خود دارد و با آن نام شناخته می شود مانند: طبقه مادر و کودک ، طبقه فودکورت، طبقه شهربازی ،طبقه مرکز خرید و… این مجتمع دارای 12 دستگاه پله برقی و 6 دستگاه آسانسور می باشد که در نوع خود در این مقیاس قابل  توجه است.

ستاره باران تبریز

شرح طبقات مجتمع تجاری ستاره باران

4طبقه تجاری مجتمع تجاری ستاره باران تبریز در برگیرنده 90 واحد بوده که در حیطه فروش پوشاک، شال و روسری، عطر و ادکلن،ساعت و غیره فعالیت دارد. تقریبا هر آنچه را بخواهید با هر برندی معتبری می توانید در طبقات تجاری ستاره باران به راحتی پیدا کنید.

طبقه دوم در مجتمع تجاری ستاره باران به فودکورت ،پردیس سینمایی پیشرفته و اتاق فرار اختصاص یافته است.

در طبقه منفی یک مجتمع ستاره باران هایپر مارکت فامیلی با تنوع کالایی بالا که می‌توانید هزاران برند مختلف را در گروه‌های لبنیات، پروتئین، میوه، سبزیجات، مواد غذایی، نان گرم، بوفه غذا و… در آنجا پیدا کرده و از  15 واحد تجاری دیگر که در این طبقه فعالیت می کنند دیدن کرده و نسبت به خرید خود اقدام نمایید.

فودکورت ستاره باران

ﻃﺒﻘﻪ دوم مجتمع اﺧﺘﺼﺎص ﺑﻪ ﻓﻀﺎى «ﻓﻮدﻛﻮرت» ﺑﺎ ٨ ﺑﺎب ﻏﺮﻓﻪ ﻏﺬاﻳﻰ و ﻓﻀﺎى ٢٠٠٠ ﻣﺘﺮﻣﺮﺑﻊ ﻣﺸﺎﻋﺎت ﻋﻤﻮﻣﻰ ﺟﻬﺖ ﺻﺮف ﻏﺬا و رﺳﺘﻮران CIP دارد ﻛﻪ ﺑﺎ اراﺋﻪ ﻃﻴﻒ وﺳﻴﻌﻰ از ﺧﻮردﻧﻰ ﻫﺎ وآﺷﺎﻣﻴﺪﻧﻰ ﻫﺎ ﭘﺬﻳﺮاى ﺗﻤﺎﻣﻰ ﺳﻠﻴﻘﻪ ﻫﺎ و ﺗﻤﺎﻣﻰ ذاﺋﻘﻪﻫﺎ ﻣﻰ ﺑﺎﺷﺪ. ﺑﺎﻟﻜﻦ ﺑﺎ ﺳﻘﻒ ﺷﻴﺸﻪاى و ٢ ﻛﺎﻓﻰ ﺷﺎپ ﮔﺮم و ﺳﺮد در ﻛﻨﺎر ﻓﻮدﻛﻮرت ﻓﻀﺎى ﺑﺎز و دﻟﭙﺬﻳﺮى ﺑﺮاى ﻣﺸﺘﺮﻳﺎن ﻓﺮاﻫﻢ ﻣﻰﺳﺎزد.

ﺳﺮوﻳﺲﻫﺎى ﺑﻬﺪاﺷﺘﻰ، ﺳﺮوﻳﺲ ﻣﺨﺼﻮص ﻣﻌﻠﻮﻟﻴﻦ و ﺟﺎﻧﺒﺎزان، اﺗﺎق ﻣﺎدر و ﻛﻮدک، ﻧﻤﺎزﺧﺎﻧﻪ، اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﻰ ﺳﻴﻢ و… از دﻳﮕﺮ اﻣﻜﺎﻧﺎت رﻓﺎﻫﻰ اﻳﻦ ﻃﺒﻘﻪ ﺟﻬﺖ رﻓﺎه ﺣﺎل ﻣﺸﺘﺮﻳﺎن ﻣﻰ ﺑﺎﺷﺪ.

دﺳﺘﺮﺳﻰ ﺑﻪ اﻳﻦ ﻃﺒﻘﻪ از ﻃﺮﻳﻖ ۴ دﺳﺘﮕﺎه آﺳﺎﻧﺴﻮر و ﻧﻴﺰ ٢ دﺳﺘﮕﺎه ﭘﻠﻪ ﺑﺮﻗﻰ اﻣﻜﺎن ﭘﺬﻳﺮ اﺳﺖ. ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻳﻚ دﺳﺘﮕﺎه ﻟﻴﻔﺖ ﺑﺎﻻﺑﺮ ﺟﻬﺖ ﺧﺪﻣﺎت رﺳﺎﻧﻰ و ﺗﺴﻬﻴﻞ در ﺣﻤﻞ ﻛﺎﻻ ﺑﻪ ﻛﺎر ﺑﺮده ﺷﺪه اﺳﺖ.

فودکورت ستاره باران

پردیس سینمایی ستاره باران

پردیس سینمایی ستاره باران با 4 سالن جزء پیشرفته ترین سینماهای شمالغرب به شمار می رود که در زمان اکران فیلم ها از هنرمندان کشور میزبانی می کند همچنین برخی از جشنواره ها نیز در پردیس سینمایی ستاره باران به نمایش گذاشته می شود.

پیش از این هم اشاره کردیم که در ستاره باران ، برندهای مشهور جهانی دیده می شود که اغلب آنها برندهای کشور ترکیه و خود ایران هستند.

با این تفاسیر مخاطبانی که علاقمند به برندهای ترکی می باشند قادرند کالای مورد نظر خود را در این مجتمع خریداری نمایند از جمله مهمترین برندهای موجود در ستاره باران می توان به چینی زرین، چرم جنرال،مزون ملیسام، پوشاک السی وایکیکی ، دفاکتور، کوتون، زارا و مانگو اشاره کرد. طبقه ی همکف مرکز خرید ستاره باران از فروشگاه های کوچک و بزرگی تشکیل شده است که برخی از آن ها شامل نمایندگی مزون ملیسام، برندهای کیف و کفش، نمایندگی ایرانسل و … می باشد. همچنین طبقه ی اول آن به فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی، سیسمونی و … اختصاص دارد.

ویژگی های پروژه ستاره باران

 • استفاده از مصالح و تجهیزات با کیفیت بالا
 • دسترسی آسان به آن از تمام نقاط شهر و حتی شهرهای همجوار
 • اعمال سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
 • وجود کاربری های سودمند در کنار هم (تجاری، رفاهی، خدماتی، تفریحی و فرهنگی)
 • اتخاذ تدابیر ویژه برای تردد و آسایش معلولین و جانبازان عزیز
 • اختصاص فضاهای تجاری به برندهای مطرح ایران و جهان
 • به کارگیری معماری خالقانه و منحصر به فرد
 • مالکیت کاملاً خصوصی و عدم فروش واحدهای تجاری با هدف اعمال مدیریت یکپارچه بر آن

امکانات رفاهی ستاره باران تبریز

 • تجهیزات صوتی و تصویری فضای گردشی
 • سیستم کنترل مرکزی(BMS)
 • دسترسی آسان به بانک و سیستم های ATM
 • اتاق مادر و کودک جهت رفاه حال مادران در هنگام خرید از مجموعه
 • نمازخانه
 • شش دستگاه آسانسور
 • دوازده دستگاه پله برقی
 • پارکینگ اختصاصی
 •  
قصر شادی ستاره باران

آنالیز سایت مجتمع تجاری ستاره باران

 • در بررسی هایی که طبق پارامترهای جهانی در خصوص بروز بودن سایت مجتمع های تجاری ؛ توسط تیم AllWTC به عمل آمده مجتمع تجاری ستاره باران سایت فعالی دارد، فقط در بخش فروشگاه ها نام واحدها نوشته شده اما یکسری از فروشگاه ها پروفایل دقیقی از اطلاعاتشان در دسترس نیست ناگفته نماند شبکه اجتماعی فعالی نسبت به سایتشان دارند.

  تیم AllWTC  در سایت https://www.allwtc.com که سایت مرجع برای تمام مجتمع های تجاری سراسر کشور می باشد اطلاعات دقیق تر نسبت به مجتمع تجاری ستاره باران و همچنین هر یک از واحدهای این مجتمع جهت سهولت در دسترسی به اطلاعات جامع در اختیار مخاطبان قرار داده است.