تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

سفری در قلمرو هنر با سفیر

5/5

کسی که عطر نمی‌زند آینده‌ای ندارد !!! تعجب نکنید ” کوکو شنل” این جمله زیبا و با مفهوم را بیان نموده است.

در تقویم جهانی ، روزی به نام روز جهانی عطرها نام‌گذاری شده !… این روز به خاطر یادآوری تأثیر رایحه‌ها روی احساسات و حتی حافظه ، در تقویم جهانی علامت‌گذاری شده که در کنار جذابیت آرایش و استایل نشان‌دهنده‌ی نوع رایحه هم باشد.در حال حاضر، عطر حقیقتاً دچار تحولی بزرگ‌شده است و اکنون نیز این تحول ادامه دارد و هنوز هم به پایان نرسیده است. چرا در چند سال آینده رؤیای عطری را در سر نمی‌پرورانید که متناسب با حالات و روحیات فردی که از آن استفاده می‌کند تغییر کند؟ امروز عطرها این امکان را برای ما فراهم می‌آورند تا احساسات و روحیات خود را از طریق آن‌ها بیان داریم… 

دنیای عطر، دنیایی کاملاً خاص و ویژه است. دنیای عطر، دنیایی مرتبط با عواطف و احساسات است…. عطر بیش از همه، به شعر و رؤیا مرتبط می‌شود و احساسات را برمی‌انگیزد، حتی اگر خلق آن کاملاً فنی باشد. عطر بیش از همه با رؤیاها و خیال‌های ما مرتبط است. عطر در هر یک از ما، احساسات خاصی را برمی‌انگیزد. عطر احساسات عمیق و ناخودآگاه ما را تحریک می‌کند.  احساسی که از بوییدن رایحه‌ها به ما دست می‌دهد، می‌تواند عمیق‌ترین و آشناترین احساسات را در ما برانگیزد. رایحه عطرهایی که استنشاق می‌کنیم، تأثیرات اسرارآمیزی بر روی ما می‌گذارد. عطرها ما را با خود می‌برند، ما را در خود غرق می‌کنند و از زمین جدا می‌سازند … همه افراد همواره جذب رایحه عطرها می‌شوند زیرا عطرها احساسات خاصی را در درون ما بیدار می‌کنند و یا در برخی از اوقات، خاطرات به‌یادماندنی‌مان را به یادمان می‌آورند. هرکسی اسرار خود را دارد: این اتفاق معمولاً زمانی رخ می‌دهد که ما انتظار آن را نداریم. به‌عنوان‌مثال، در فصل بهار در حال عبور از مقابل گل‌فروشی‌ای هستیم که در یک‌لحظه رایحه گل نرگس ما را با خود به‌روزی به‌یادماندنی درگذشته می‌برد. برخی از افراد با بوی گچ، گاز زدن سیب یا امثال آن‌ها خاطره‌ای در ذهنشان زنده می‌شود. برخی دیگر با بوی خاک مرطوب، چوب شیرین‌بیان یا بوی کاغذ کتابی قدیمی تحت تأثیر قرار می‌گیرند. این‌ها خاطراتی هستند که با بوی این رایحه‌ها به‌سوی ما هجوم می‌آورند و هیچ‌کس را یارای مقاومت در مقابل آن‌ها نیست. 

مجموعه عطری، آرایشی و پوستی سفیر در اوایل سال 1389 تأسیس گردید. این مجموعه، از همان ابتدا با شعار رویکردی متفاوت و لوکس نسبت به زیبایی، فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر، سفیر با حضور فعال خود در اکثر نقاط ایران، به‌عنوان بزرگ‌ترین مجموعه عرضه‌کننده برندهای برتر آرایشی، بهداشتی و عطری در کشور شناخته می‌شود.

طی این سال‌ها، سفیر همواره درزمینهٔ عرضه لوکس‌ترین برندهای معتبر دنیا و همچنین ارائه خدمات مشاوره‌ای ویژه به مشتریان خود، پیشگام بوده است. مشاوران مجرب این مجموعه در تمامی فروشگاه‌های سفیر، با ارائه مشاوره‌های تخصصی به مشتریان و درک صحیح نگرانی‌های آن‌ها، بهترین گزینه‌ها را به آن‌ها پیشنهاد می‌کنند. مجموعه فروشگاه‌های سفیر با بهره‌گیری از طراحی داخلی متمایز و مدرن، توانسته است محیطی امن و آرام را برای مشتریان فراهم نماید تا هر مشتری بتواند بدون هیچ‌گونه نگرانی و در کمال آرامش، محصولات موردنظر خود را به‌صورت آزادانه انتخاب نماید و خریدی خوب را تجربه کند.

مشتریان عزیز می‌توانید با دنبال نمودن فروشگاه سفیر در شبکه مجازی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/safirstores/ از اخبار و فروش‌های ویژه این فروشگاه اطلاع یافته و کلیه‌ی محصولات این فروشگاه را از طریق وب‌سایت  https://www.safirstores.com/ به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرید. 

تصمیم گرفتیم بر روی تمامی محصولات وب‌سایت سفیر تخفیف اضافه کنیم تا خرید بهترى داشته باشید یعنی خریدهای شما از وب‌سایت سفیر شامل حداقل 10% و حداکثر 30% می‌شود.